RELACJA Z POBYTU W BERLINIE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Guten Abend :)

 

Berlin to bardzo fajne miasto, trochę za szybko tu życie mija, wszystko jest w ruchu :). Dzień zaczynamy pobudką o 6.30. Wyjeżdżamy do salonów fryzjerskich około 7.30. W salonie jesteśmy od godziny 9 do 15. Warunki w hotelu są fajne, jedzenie jednym smakuje drugim nie – nie ma to jak polskie pierogi :). W wolnym czasie zwiedzamy miasto. Grupą zwiedziliśmy: Bramę Brandenburską, Reichstag, Muzeum oraz Stadion Olimpijski. W najbliższy weekend szykuje się kolejna wycieczka i zwiedzanie Berlina. Ogólnie zwiedzamy Berlin jadąc na praktyki. Często przy zwiedzaniu mijamy wieżę telewizyjną. W salonie mimo bariery językowej próbujemy się dogadać z fryzjerami – dobrze że mamy translator :)

A teraz co najgorsze... martwi nas powrót do szkoły i zapowiedziane kartkówki, ale liczymy na przychylność nauczycieli i naszego Pana dyrektora, którzy wiedzą jak tu ciężko pracujemy :)

Do zobaczenia w szkole !

 

Pozdrawiamy :)2

 

 


 


 

Pizza

 

Muzeum

 

Grupa1

 

3

 

Grupa

 

M1

 

M2

 

 DSCF1468

 

DSC00387

 

Berlin12

 

 

Patrycja, Sylwia, Nikoletta

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!