Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

DNI OTWARTE SZKOŁY

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

12-05-2014

9 maja 2014 r. w Zespole Szkół Mechanicznych został zorganizowany dzień otwarty dla uczniów gimnazjum. Młodsi koledzy przybyli do nas licznie, nie tylko z Rzeszowa, ale również z mniejszych miejscowości. Mogli poznać nietypowe zainteresowania naszych uczniów, zobaczyć m.in. symulator lotu oraz „maszyny” członków szkolnego klubu motocyklowego ,,Mechanik Riders’’. Miłą niespodzianką było przybycie Pana Prezydenta Tadeusza Ferenca, który zaznaczył, że jest absolwentem „Mechanika”. Zwracając się do zebranej w auli młodzieży Prezydent stwierdził, że wykształcenie techniczne daje młodemu człowiekowi różne i szerokie możliwości zaistnienia na rynku pracy. Warto dodać, że w tym samym dniu w Rzeszowskim Centrum Kształcenia Praktycznego miało miejsce otwarcie nowego budynku.  Uczniowie mieli możliwość obejrzenia nowoczesnego sprzętu, na którym będą pracować ucząc się w naszej szkole. 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!