Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej

  

   Już po raz kolejny uczennice Technikum Usług Fryzjerskich ZSM zostały zaproszone do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej, którego Organizatorem od sześciu lat jest Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych w Warszawie. W tym roku tematem konkursu była…”PANNA MŁODA JUTRA”- temat niby tradycyjny, a jednak bardzo inspirujący. W konkursie udział wzięło 76 uczestników polskich szkół oraz Goście Organizatorów –uczniowie zaprzyjaźnionego College Technology nr 24 w Moskwie. Zespół Szkół Mechanicznych reprezentowały: Diana Jakubowska z kl.3gt i Agata Musiał z kl 2ft.

     Reprezentacja naszej Szkoły była jedną z najdalej przybyłych , sama podróż spotęgowała zmęczenie i przysporzyła wielu atrakcji , w długą trasę do stolicy z głowami pełnymi pomysłów wyruszyłyśmy już o godz.3 nad ranem, a na miejsce dotarłyśmy na godz. 9:15.W walizkach spakowałyśmy suknie ślubne i inne pomoce konkursowe. Trzeba przyznać, że nasze prace zostały zauważone; Agata zaprezentowała swoją Pannę Młodą w sukni ślubnej wykonanej własnoręcznie z papieru, która wzbudzała duże zainteresowanie, natomiast w kuluarach słyszane były komentarze dotyczące kunsztu Diany i estetyki wykonanej przez nią fryzury.

Uczestnicy w ciągu dwóch godzin tworzyli wizerunek Panny Młodej przyszłości w zakresie fryzury, stroju i makijażu modelki.Trzeba przyznać, że poziom konkursu był baaardzo wysoki, a Rosjanki zdeklasowały konkurencję ,zajmując czołowe miejsca w konkursie:

I miejsce-Lena Czechowicz(C.T.Moskwa) 

II miejsce-Valeria Alekseeva (C.T.Moskwa)

III miejsce Katarzyna Rębiś(N.T.Radom)

Dla nas sam udział w tak ważnym konkursie, gdzie konkurencję stanowią najzdolniejsi uczniowie szkól o profilu fryzjerskich sam w sobie był NAGRODĄ! Z Warszawy przywiozłyśmy niezapomniane wrażenia i głowy pełne pomysłów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu opatrzonej sesją zdjęciową każdej modelki http://www.zso.edu.pl/konkurs2014.htm

 

fryz

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!