Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

Mistrz Polski z Mechanika

Od 14 do 16 marca w Hali Energia w Bełchatowie odbywały się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Low Kick Seniorów i Juniorów, które zgromadziły prawie 400 zawodników z 85 klubów z całej Polski.

Zawodnicy UKS Diament Pstrągowa, na co dzień prowadzonego przez trenera Jerzego Pilarza, wywalczyli dwa medale i to te najcenniejsze - jeden w kategorii seniorskiej, drugi w rywalizacji juniorów. Złoty medal dla Diamentu zdobył Jakub Filipek- uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie- rywalizujący w bardzo mocno obsadzonej kategorii juniorów starszych do - 67kg. Stoczył on trzy walki z czego półfinał zakończył przed czasem w pierwszej rundzie przez knockout po efektownym ciosie sierpowym na szczękę. W finale stoczył mocny bój z kolegą z reprezentacji kraju, brązowym medalistą mistrzostw Europy Juniorów B. Zającem z klubu Halny Nowy Sącz. Pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją sędziowską wskazującą na Jakuba jako zwycięzcę kategorii wagowej do -67kg.

 

Filipek

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!