Mecze szczypiornistów

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

p1050551Nasza reprezentacja znalazła się w mocnej grupie „A” u boku Zespołu Szkół Technicznych i Mistrza ubiegłorocznego III LO Rzeszów. Pierwszy mecz został rozegrany przez naszych zawodników z ZS Technicznych. Po bardzo dobrej grze reprezentacja ZSM pokonała ZS Technicznych 12:9 . W drugim meczu nie było tak łatwo. Nasza Reprezentacja ciężko walczyła o każdy punkt. Drużyna ZSM przegrała z zawodnikami III LO, którzy na co dzień trenują w klubie Juvenia Rzeszów.

Skład drużyny Albert Lech kapitan, Mateusz Ataman - bramkarz, Kamil Sierżęga , Damian Lutecki, Bartosz Drupka, Dawid Kopiec, Kamil Ożóg, Grzegorz Grzybowski, Karol Kosiński, Bartosz Grzesik, Kacper Bury i Dawid Dańko. Opiekun Agnieszka Buć.

   Podziękowanie za postawę i ducha walki dla całej drużyny.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!