ZAJĘCIA W PRACOWNI FRYZJERSKIEJ

 

Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie posiada pracownię fryzjerską, która powstała w 2006 roku. Zajęcia prowadzone są przez mistrzów fryzjerstwa. Pracownia posiada bogate wyposażenie niezbędne do zdobycia pełnych kwalifikacji w zawodzie fryzjera. "Fryzjer powinien być idealnym doradcą w sprawach urody, ale przede wszystkim w sprawach pielęgnacji włosów" - tego oczekują od współczesnych fryzjerów - stylistów klienci. Stając na przeciw wyzwaniu, rozwijamy kreatywne zapały naszych uczniów.

 

PF2015

 

Pracownia fryzjerska poza kształceniem zawodowym, przygotowuje również do konkursu fryzjerskiego ZSM w kategorii upięcia fantazyjno – okolicznościowe. Każdy uczestnik otrzymuje cenne nagrody rzeczowe przyznane przez dyrektora szkoły i sponsorów, za zajęte miejsce na poziomie klasy oraz na poziomie szkoły. Dodatkowo zwycięzca „Mistrzostw ZSM w kategorii upięcia fantazyjno – okolicznościowe”, bierze udział w prestiżowych mistrzostwach fryzjerstwa juniorów LOOK FORUM w Poznaniu, jako reprezentant szkoły. Również uczestniczymy w konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych.

 

 

 

 

 
Zajęcia praktyczne odbywają się w pracowni fryzjerskiej oraz renomowanych salonach fryzjerskich mieszczących się na terenie Rzeszowa.

 

Bierzemy udział w targach fryzjerstwa w rzeszowskiej Hali Podpromie, oraz organizujemy pokazy fryzur dla szkół gimnazjalnych.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!