Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

POLSKA BIEGA

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

p1050328ZSM BIEGA W AKCJI „POLSKA BIEGA.”

2 czerwca 2013r. uczniowie naszej szkoły pod opieką Agnieszki Buć i Anny Domagały uczestniczyli w biegu organizowanym przez Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta Rzeszowa w ramach akcji POLSKA BIEGA z okazji Dnia Dziecka.

Do przebiegnięcia był dystans jednego kilometra. Start obok hali ul. Podoromie i dalej alejkami Bulwarów Rzeszowskich i powrót na linię mety na ul. Podpromie. Po zakończonym biegu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

 

p1050326

 

p1050328

 

p1050329

 

p1050330

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!