Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

FRYZJERSTWO = SZTUKA, PASJA , KREACJA

 

 

IMG 2881

 

Sztuka, pasja, kreacja = Fryzjerstwo, taką dewizą kierują się w swoim życiu Beata Berendowicz i Sławek Kublin, założyciel jednej z najbardziej cenionych w kraju Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin, którzy już od 17 lat tworzą dzieła sztuki - fryzury dla Klientów. Uczniowie Naszej szkoły w ramach projektu unijnego uczestniczą w szkoleniach fryzjerskich z Akademią Berendowicz & Kublin już od trzech lat podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając Certyfikaty a tym samym prezentując swój profesjonalizm na rynku pracy jako styliści mody fryzjerskiej. Zapewne nie jeden zawodowy fryzjer chciałby skorzystać z takiego szkolenia, lecz ze względu na wkład finansowy potrzebny do jego odbycia staje się dla wielu niemożliwy. Uczniowie Naszej szkoły dzięki środkom z unii europejskiej odbywają takie szkolenia zupełnie bezpłatnie.

Zapraszamy do MECHANIKA !!!

 

IMG 2886IMG 2895IMG 2888

 

 

Prezentacja VIDEO:   Szkloenie z UNIĄ

 

IMG 2898

 

 Dołącz do najlepszych...

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!