XXXV KONKURS UCZNIÓW FRYZJERSTWA

 

W niedzielę 10 lutego 2013 r. po raz trzydziesty piąty młodzi podkarpaccy uczniowie fryzjerstwa stanęli w szranki konkursu pt. "XXXV Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego".  Rywalizacja konkursowa wyłoniła reprezentantów naszego regionu do "Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego" w kategorii juniorów które odbędą się już 7 kwietnia w Poznaniu. Tegoroczne zmagania turniejowe odbyły się w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Do konkursu przystąpiło 55 uczestników.

Uczennica Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie Patrycja Bieńkowska zajęła I miejsce.

 

ZSZ2013

 

Mistzrem szkolącym Patrycję jest Pani Dioniza Czachor.

 

Przemyśl2013

 

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!