Organizacja Szkolenia Personelu
Obsługi Technicznej MTO
Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie

 


Szukaj w serwisie:

Nasi partnerzy

pratt rzeszow

 hamilton

 

 linetech

 heli one

 

logo of jasionka

 AR

 OKL Rzeszow

 

 

kemon

OLA W ZŁOTEJ ÓSEMCE

ola 71 marca 2013r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie XIX Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 WSPANIAŁYCH”. Laureatką Konkursu została

ALEKSANADRA KIEŁB uczennica kl. 4ft. GRATULUJEMY!

 

A teraz kilka słów o Oli i jej sukcesie.

Jest miłą, sympatyczną i uprzejmą dziewczyną. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce. Jest lubiana w klasie, ceniona przede wszystkim za to, że ambitna, nie zniechęca się porażkami i uparcie dąży do wyznaczonego przez siebie celu. Daje świadectwo swojej wiary i cechuje ją wysoki poziom kultury osobistej.

 

Jest bardzo aktywnie zaangażowana w działalność Koła Religijnego działającego w szkole, przez które współpracuje z CARITAS diecezji rzeszowskiej. Należy do niego od 4 lat. Aktywnie i systematycznie uczestniczy w jego działaniach poświęcając na podejmowane akcje swój wolny czas:

- pomoc w organizacji obsłudze DNIA CHOREGO w parafii M.B. Saletyńskiej, ale przede wszystkim Ola poświęciła swój czas uczestnikom spotkania, osobom chorym w podeszłym wieku: rozmawiała z nimi, wysłuchiwała, śpiewała;

- pomoc w organizacji „MIKOŁAJA” dla osób chorych, starszych i samotnych z terenu parafii M. B. Saletyńskiej; roznosiła paczki, składała życzenia, a także wysłuchiwała zwierzeń i rozmawiała z tymi ludźmi;

- akcja „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” w ZSMechanicznych czyli zbiórka trwałych artykułów spożywczych, które zostały przekazane Radio Rzeszów;

- akcja „TUŻ OBOK”- zmotywowała swoją klasę, aby włączyła się w zbieranie artykułów papierniczych, które zostały przekazane dwóm stowarzyszeniom: dorosłym niepełnosprawnym i dzieciom autystycznym;

- akcja „PASCHALIKI” – sprzedaż paschalików i baranków wielkanocnych na rzecz CARITAS;

- udział w ogólnopolskiej akcji „WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM”- sprzedaż świec wigilijnych na rzecz CARITAS.

            Od września Ola zajęła się akcją „ZBIERAMY NAKRĘTKI” . Akcja ma pomóc w rehabilitacji 4- letniej Marysi. Zaangażowała w akcję kolegów i koleżanki z internatu, rodzinę i znajomych. Dzięki jej pomocy zebrano już 1800 l nakrętek.

           Uczestniczy w comiesięcznych katechezach audiowizualnych, angażuje się w obstawę liturgii i śpiew podczas uroczystości szkolnych takich jak: Dzień Patrona Szkoły, rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego i rekolekcje szkolne.

           Ola w pełni zasłużyła na wyróżnienie. Cechuje ją dojrzałe podejście do życia. Potrafi wybić się ponad przeciętność i wybierać te wartości, które budują, a niekoniecznie są reklamowane przez współczesny świat.

ola 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!