Zbiórka żywnosci

Świąteczna zbiórka żywności

Uczniowie działający w Kole Religijnym włączyli się świąteczną zbiórkę żywności. Akcja stanowiła uzupełnienie pomocy, jakiej Banki Żywności udzielają najbardziej potrzebującym. Korzystają z niej przede wszystkim niedożywione dzieci, ubogie rodziny, osoby niepełnosprawne, chore, a także ludzie w podeszłym wieku i bezdomni.
img
Akcja odbywa się przed Świętami Bożego Narodzenia, aby dotrzeć do pokrzywdzonych przez los z przesłaniem nadziei i wspólnoty.

5 i 6 grudnia jako wolontariuszki pracowały: Asia Pustelak, Paulina Jasińska, Justyna Antonik, Karolina Wójcik z kl. I ft; Asia Broda, Iza Fabińska z kl. IV ft w sklepie „Frac”; Sylwia Groszek, Bożena Pieróg z kl. III gt w sklepie „Carrefour” oraz Iwona Kot, Monika Kobylarz, Gabrysia Blicharz i Jadzia Kida z kl.III ft w sklepie „Hetman”. Rozdawały przy wejściu do sklepu ulotki informacyjne, informowały o przesłaniu akcji, zachęcały do pomocy, czuwały przy koszach z darami, a na końcu pakowały pozyskaną żywność.
img

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!