PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 29-11-2011 Tomasz Chrapek 27-11-2011

LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

W listopadzie odbyły się mecze eliminacyjne w ramach Licealiady w piłce koszykowej dziewcząt. W  wyniku losowania reprezentacja ZSM trafiła do grupy z II LO Rzeszów oraz  ZDZ Rzeszów.
W dniu 14.11.2011 roku dziewczęta rozegrały dwa mecze.
W pierwszym meczu pokonały reprezentację ZDZ Rzeszów, a w drugim uległy gospodarzom II LO Rzeszów. Nasze dziewczyny grały bardzo ambitnie i zajęły II miejsce w grupie eliminacyjnej. Do finałów awansowała reprezentacja II LO.
Opiekunem drużyny była mgr Alicja Bartyzel.

PIŁKA RĘCZNA - LICEALIADA

Poprawiony: 16-11-2011 Tomasz Chrapek 15-11-2011

Szczypiorniści ZSM Rzeszów wykorzystali szansę!

Dnia 2.11. 2011r. i 4.11.2011r. odbyły się mecze finałowe na sali ZSKU oraz ZSAgroprzedsiębiorczości.

Pierwszy mecz rozegrany z ZSAgro. Minimalna przewaga drużyny przeciwnej. Po zaciętej walce mecz zakończył się wynikiem 24:20.

Po 10 minutowej przerwie, czekał nas kolejny mecz z IV LO. Drużyna ZSM zrobiła analizę poprzedniego meczu i opracowała strategię gry. Ważna była każda zdobyta bramka oraz gra zespołowa. Mecz zakończył się remisem 24:24.

Więcej: PIŁKA RĘCZNA - LICEALIADA

SZCZYPIORNIŚCI ZSM

Poprawiony: 13-11-2011 Tomasz Chrapek 13-11-2011

LICEALIADA PIŁKA SIATKOWA

Poprawiony: 29-11-2011 Tomasz Chrapek 13-11-2011

W październiku i listopadzie tego roku odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej chłopców w kategorii szkół średnich. Zgłoszonych zostało 21 reprezentacji szkół miasta Rzeszowa. W wyniku losowania nasza reprezentacja trafiła do grupy eliminacyjnej z Zespołem Szkół Kształcenia Ustawicznego, Zespołem Szkół Gospodarczych i XII Liceum Ogólnokształcącym. Zwyciężyliśmy we wszystkich 3 meczach w stosunku setów 2:0 i awansowaliśmy do finału. Grupa finałowa składała się z 6 najlepszych drużyn w Rzeszowie. Były to: V LO, IV LO,  II LO, VIII LO, ZSNR1  i nasza reprezentacja ZSMechanicznych. Rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym".

Wyniki meczów finałowych z udziałem ZSM:

ZSM - V LO 0:2 , ZSM - VIII LO 2:0, ZSM - IV LO 1:2, ZSM - ZSNR1 1:2, ZSM - II LO 2:1

Ostatecznie nasi siatkarze uplasowali się na IV miejscu w Rzeszowie.

Szkołę reprezentowali: Bartosz Drupka (2dt), Kamil Ożóg (2dt), Grzegorz Grzybowski (2dt), Paweł Kielar (2dt), Piotr Kozłowski (2bt),  Łukasz Szczepański (2lmt), Łukasz Kielar (3et), Maciej Koryl (3lt). Opiekunem drużyny był mgr Sławomir Stawarz.