Osiągnięcia Uczniów

Osiągnięcia uczniów

Olimpiada Wiedzy o Wynalzczości - rok 2007

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 23-03-2010 Piotr Pustelny 20-12-2008 

 

         Uczeń Marek Pokrywa zajął pierwsze miejsce w XXXIII edycji ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Wynalazczości w roku 2007

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

PDFDrukujEmail

 

         9 grudnia 2008 r. MAREK POKRYWA z klasy 4et odebrał z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Jacka Wojtasa stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej: Stypendium Prezesa Rady Ministrów

III miejsce dla Anety Barszcz w konkursie fryzjerskim "SZALONE KOKI"

PDFDrukujEmail

 

     7 grudnia 2008 r. w Gorlickim Centrum Kultury odbył się Konkurs Fryzjerski "Szalone koki". Dwudziestu dziewięciu młodych przyszłych fryzjerów  m.in. z Gorlic, Nowego Sącza, Rzeszowa, Tarnowa, Limanowej i Zakopanego, w tym uczennice Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie: Aneta Barszcz  z kl. 3GT (modelka: Ewa Miś), Ewelina Daniel z kl. 3HT (modelka: Andżelika Dudziak), Anna Dziągwa z kl. 2GT (modelka: Barbara Moskwa), Agata Rzepka z kl. 2FT (modelka: Karolina Pawłowska); konkurowało ze sobą o stworzenie najbardziej oryginalnej fryzury okolicznościowej z długich włosów      

Więcej: III miejsce dla Anety Barszcz w konkursie fryzjerskim "SZALONE KOKI"

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Zbigniewa Herberta - „Geniusz Poety”

Email
         Dnia 2 grudnia 2008 roku w Zespole Szkół Samochodowych w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Zbigniewa Herberta.

W konkursie udział wzięli przedstawiciele rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Barbara Moskwa, Eunika Pareniak, Sylwia Kustra z klasy 2 gt. Opiekunem zespołu była p. Monika Konefał.

Więcej: Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Zbigniewa Herberta - „Geniusz Poety”

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!