Osiągnięcia uczniów

Adam Micał zwycięzcą pierwszej edycji Kartingowego Pucharu Ślęży

PDFDrukujEmail

03-10-2018

Adam Micał z klasy 1lt walczy, z dużymi szansami, o samochód BMW w kartingu halowym w pierwszej edycji Kartingowego Pucharu Ślęży.

Kibicujemy Adamowi!

Więcej informacji:

GRATULACJE !

12-06-2018

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Marcel Rembisz z klasy 2est, tancerz zespołu T-8 działającego w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie jest tegorocznym medalistą Mistrzostw Polski i Europy w kategorii tanecznej Show Dance.

Sukcesy z roku szkolnego 2017/2018:

• II miejsce i tytuł Wicemistrza Europy IDO Show Dance - Genua (Włochy) 24-29 maja 2018,
  • I miejsce i tytuł Mistrza Polski Show Dance - Kleszczów, 6-8 kwietnia 2018.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół Szkół Mechnicznych ----- 96%

Gratulujemy absolwentom i ich nauczycielom !

08-01-2016

Dnia 7 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Elektronicznych odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego Zawodowego dla uczniów techników, w którym uczestniczyły szkoły: Zespół Szkół Energetycznych, Zespół Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół Technicznych oraz Zespół Szkół Elektronicznych.

Mechanik reprezentowała grupa 12 uczniów z klas: 2at, 3bt i 4mbt.

Pierwsza trójka tego konkursu przedstawia się następująco:

1. Bryś Wojciech, Cieszyński Bartosz - ZS Mechanicznych - 61,5 pkt.

2. Cichoń Artur, Kilar Szymon  - ZS Elektronicznych - 60 pkt.

3. Tarnawski Hubert, Sanek Mateusz - ZS Mechanicznych- 58,5 pkt.

Pozostałe wyniki dostępne są na stronie elektronik.rzeszow.pl

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie!

Nagrody dla najlepszych: pendrivy, bilety do kina i drobne upominki ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół Elektronicznych, kino "Helios" i wydawnictwo Pearson.

Nagrody do odebrania u nauczycieli języka niemieckiego od 18.01.2016 r. Organizatorzy konkursu: Alina Głowacka i Natalia Pacześniak.

Opiekunami grupy uczniów z Mechanika były: Dorota Kustra i Bożena Kataniak – Stefańska

Więcej: Sukces uczniów Mechanika w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego Zawodowego

SUKCES MACIEJA PECKI W ETAPIE REJONOWYM OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

Poprawiony: 29-12-2015 Administrator 22-12-2015

W dniu 18 grudnia zostały opublikowane wyniki  etapu rejonowego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”.

Z wielką radością informujemy, że zwycięzcą konkursowych zmagań w rejonie rzeszowskim został reprezentant Zespołu Szkół Mechanicznych Maciej Pecka z klasy 2 at. Zdobył on 172 punkty na 200 możliwych i z tym wynikiem uplasował się na pierwszej pozycji. Tym samym Maciej zakwalifikował się do kolejnego etapu Olimpiady.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Opiekunem ucznia jest pan Andrzej Frydrych.