Wydarzenia fryzjerskie

Rozpoczynamy szkolenia fryzjerskie

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 24-04-2018 Daniel Prokopik 20-04-2018 

Akademia F M Żelazo

 

Już 7 maja 2018 r. uczniowie technikum usług fryzjerskich rozpoczynają kurs pn. "Innowacyjne techniki w branży fryzjerskiej", w ramach projektu: " Rzeszowskie szkoły otwarte na rynek pracy".

Szkolenia prowadzone będą przez właścicielkę Akademii Fryzjerstwa - Martę Żelazo, która pracuje w branży od kilkunastu lat. Jest edukatorem firmy MATRIX, uczestniczy w ogólnopolskich projektach i pokazach fryzjerskich.

 

Program szkoleń obejmuje:

  • projektowanie fryzur – rysunki techniczne wraz z przebiegiem wykonania,
  • pielęgnację włosów,
  • upięcia / stylizację,
  • strzyżenie damskie i męskie,
  • koloryzację,
  • innowacje we fryzjerstwie.

Wszyskim uczestnikom życzymy sukcesów w zgłębianiu sztuki fryzjerskiej.

 

Innowacje we fryzjerstwie

Projektowanie fryzur – rysunki techniczne wraz z przebiegiem wykonania.

Pielęgnacja.
Upięcia/stylizacja.

Strzyżenie damskie i męskie.

Koloryzacja.
Innowacje we fryzjerstwie.

Najnowsze współczesne techniki fryzjerskie z zakresu koloryzacji, strzyżeń, stylizacji (upięć), pielęgnacji i przedłużania.

Praktyki zawodowe techników usług fryzjerskich

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 24-04-2018 Daniel Prokopik 20-04-2018 

 

sesja

 

Uczniowie klasy trzeciej i czwatej technikum usług fryzjerskich, doskonalą swoje umiejętnośći i poszerzają swoją wiedzę w trakcie praktyk i zajęć przktycznych w renomowanych salonach fryzjerskich na terenie naszego miasta i nie tylko.

Głównym celem jest zdobycie pełnych kompetencji do wykonywania zawodu technika fryzjerstwa i udoskonalenie relacji klient - fryzjer.

Ponadto uczniowie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach prowadzonych i finansowanych przez salony fryzjerskie. W tym roku została zorganizowana również profesjonalna sesja zdjęciowa z udzialem naszych uczennic, które to same wykonały fryzury i makijaże pod okoiem stylisty Pani Urszuli Chorążykiewicz z salonu "DIUNA" w Rzeszowie.

Bardzo cieszy nas fakt zaangażowania młodzieży w wielu formach rozwoju zawodowego.

 

sesja2

PRACA DLA ABSOLWENTÓW ZSM

PDFDrukujEmail

19-04-2018 


 

Firma REBELL z Rzeszowa prowadzi nabór na wolne stanowiska pracy
dla techników usług fryzjerskich.

 

 Zachęcamy

Uczniów i Absolwentów Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie do złożenia CV.

 

Szczegółowe informacje:

pobierz >

Nowy wymiar Pracowni Fryzjerskiej

PDFDrukujEmail

09-03-2018 

assd4

 

Wraz z rozpoczęciem współpracy z Panem Pawłem Żelazo, właścicielem i głównym stylistą marki Paul Ferro w Rzeszowie, pracownia fryzjerska zyskała zupełnie nowy wymiar w świecie profesjonalnego fryzjerstwa. Wyposażenie pracowni wzbogaciło się o profesjonalne produkty do koloryzacji włosów firmy KEMON.

 

Możemy się pochwalić, że nasza pracownia poza tym, iż spełnia odpowiednie standardy określone w podstawie programowej dla zawodu Technik Usług Fryzjerskich i jest dostosowana do potrzeb rynku pracy, posiada profesjonalne produkty, co z pewnością pomoże przyszłym adeptom sztuki fryzjerskiej lepiej przygotować się do pracy zawodowej.

 

Mieliśmy również przyjemność spotkać się z Panem Pawłem w Akademii Paul Ferro gdzie uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w pokazie szkoleniowym.

 

Na decyzję wyboru szkoły wpływają różne czynniki. Z pewnością jednym z nich jest wyposażenie sal lekcyjnych i pracowni w odpowiednie instrumentarium. Pracownia w której nasi uczniowie zdobywają wiedzę praktyczną, wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt ale ma również to, czego próżno szukać wokoło, mamy Przyjaciela Stylistę i Trenera marki Paul Ferro Pana Pawła Żelazo, który z wielkim zaangażowaniem włącza nas w świat zawodowego fryzjerstwa. Mamy nadzieję, że osoby niezdecydowane zachęci to i przekona do podjęcia kształcenia w naszej szkole, bo warto... .

 

Foto Pawła

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI FRYZJERSKIEJ

PDFDrukujEmail

02-10-2017 

 

Uczniowie klasy 3ft zapraszają wszystkich, którzy chcą być modelami na darmowe wykonywanie zabiegów fryzjerskich tj. strzyżenie męskie, strzyżenie damskie (klasyczne i wellness), pielęgnacja włosów z użyciem nowoczesnych aparatów, modelowanie i formowanie fryzur damskich oraz rozjaśnianie i barwienie włosów.
Koszt zabiegu to tylko zwrot za zużyte materiały tj. ręcznik, szampon, maska itd. czyli kilka złotych.
Z uwagi na konieczność precyzyjnego wykonywania zadań pod kątem zbliżającego się  egzaminu zawodowego i małe doświadczenie czas zabiegu należy liczyć podwójnie. Zabiegi wykonywane są pod okiem nauczycieli (fryzjerów).

Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu z nauczycielem pracowni fryzjerskiej lub koleżanką / kolegą z kl.3 ft.

 

Podajemy godziny naszych zajęć:
Poniedziałek: 8.00 - 11.15 i 13.20 - 16.00                                              
Środa: 8.00 - 11.15    
Piątek: 13.20 - 16.00

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!