Mikołaj dla chorych i samotnych

 

Tradycyjnie, jak co roku, świetlica „Mała Przystań” wraz z parafialnym oddziałem „Caritas” zorganizowała wyjście z Mikołajem do osób chorych, starszych i samotnych z terenu parafii M.B. Saletyńskiej. Koło Religijne współpracujące zarówno ze świetlicą jak i „Caritas” włączyło się w tę akcję.

  Młodzież odwiedzając starszych, chorych i samotnych zostawiła im paczkę „od Świętego Mikołaja”, złożyła życzenia świąteczne i chwilę porozmawiała. Jako Mikołaje w akcji udział wzięli: Grzegorz Małecki, Piotr Pokrzywka, Szymon Fara i Maciej Piotrowski z II kt. Jako gwiazdki towarzyszyły im dzieci ze świetlicy i nasze uczennice: Agnieszka Iwańska, Kasia Kania, Asia Najdecka z kl.II ft; Ela Fryzeł, Jadzia Fryzeł, Ewa Fijałkowska, Wiola Kocój, Agata Mazur, Natalia Rumierz z kl. III ft; Agnieszka Obłoza, Beata Rogoża z kl. III gt.

Czas spędzony u tych ludzi młodzież wspomina z sentymentem i radością.

.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!