Witamy na stronie Zespołu Szkół Mechanicznych

Aktywny weekend

09-10-2017 

W ubiegły weekend tj. 7-8 października 2017 r., rzeszowskie ulice były miejscem święta biegania. W sobotę odbyły się biegi młodzieżowe oraz bieg główny o puchar Pratt&Whitney na dystansie 5 km. W niedzielę bardziej wytrwali biegacze rywalizowali na trasie biegu maratońskiego "5 PKO Maraton Rzeszowski". Łącznie w biegach uczestniczyło ponad 1200 osób.

W biegach młodzieżowych szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4et - Kamil Miąsik i Karol Szalacha. W biegu o puchar Pratt&Whitney na dystansie 5 km pobiegli nasi nauczyciele Pan Piotr Pustelny i Pan Andrzej Kulasa.

Kolejny bieg w którym warto wziąć udział to PKO Bieg Niepodległości 11 listopada na dystansie 10 km.

Zachęcamy uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły do czynnego udziału w tego typu imprezach.

 

 

 

Więcej: Aktywny weekend

Szkolna dyskoteka z okazji "Dnia Chłopaka"

09-10-2017 

Gwiazdy ZSM w GALAKTYCE !!!

09-10-2017 

W czwartek 05.10.2017 r. najlepsi uczniowie oraz ci, którzy nie opuścili ani jednej godziny w roku szkolnym 2016/2017 zostali nagrodzeni przez Dyrektora i Radę Rodziców naszej szkoły. Tym razem zostaliśmy zaproszenie do Galaktyki. Kręgielnia i pizza to najlepsze rzeczy, jakie dają rozrywkę i przyjemność młodym ludziom. Przy grze nie brakowało emocji, radości, a także rywalizacji między sobą. Po dwóch godzinach rozgrywek na zgłodniałych uczniów czekała gorąca pizza. Ten dzień mieliśmy wolny od szkoły, co dawało jeszcze większą radość, bo nasi koledzy musieli być na lekcjach i uczyć się, kiedy my w tym czasie byliśmy pochłonięci wspaniałą zabawą. Jak widać w naszej szkole starania i systematyczność uczniów są doceniane oraz nagradzane. Bycie dobrym uczniem ma same zalety, nie tylko zdobywamy wiedzę, ale jeszcze otrzymujemy za to nagrody.

 

Aleksandra Kuryło kl. 2 lt

 

 

 

 

Więcej: Gwiazdy ZSM w GALAKTYCE !!!

OGŁOSZENIE

09-10-2017 

W dniu 11.10.2017r. (środa) w auli szkolnej o godzinie 12:25 odbędzie się spotkanie przewodniczących klas z pedagogiem szkolnym i katechetką w sprawie organizacji akcji charytatywnych na terenie szkoły w roku szkolnym 2017/2018. 

 

WOLONTARIAT SZKOLNY

Udział w projekcie teatralno – edukacyjnym "MŁODZIEŻOWA SCENA TEATRALNA"

09-10-2017 

3 października 2017 r. klasa 1 lt wraz z panią Iwoną Adamiec – Zielińską oraz panią Agatą Pawlak wzięła udział w projekcie teatralno – edukacyjnym, który rozpoczął się w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Problematyka zawarta w spektaklu oraz omówiona na warsztatach nosiła tytuł "NASZA BOSONOGOŚĆ – NASZ BUNT?". Nasza klasa obejrzała przedstawienie „OPERETA czyli Ptasia Kaszanka” na motywach „Historii” Witolda Gombrowicza w wykonaniu Teatru M.D.K. z Rzeszowa. Fragmenty dramatu Witolda Gombrowicza stały się dla reżysera pani Moniki Adamiec pretekstem do szukania odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób rodzina wpływa na nasze dorosłe życie i czy jej się podporządkować, czy jednak żyć po swojemu i pisać własną historię. Na ten temat rozmawialiśmy z panią reżyser w czasie warsztatów, które odbyły się po spektaklu, ale na pytanie postawione przez autora przedstawienia każdy z nas musi sam znaleźć odpowiedź. Spektakl zmusił każdego z nas do wielu przemyśleń i udowodnił że teatr nie musi być nudny.

 

Beniamin Bytnar klasa I lt

 


 

 

Turniej międzyklasowy w piłce siatkowej chłopców klas I

06-10-2017 

TURNIEJ MIĘDZYKLASOWY

w piłce siatkowej chłopców klas I

 

Termin: 18.10.2017 r. (środa), godz. 15:30

 

Zgłoszenia drużyn przyjmują nauczyciele WF do dnia 13.10.2017 r.

 

Serdecznie zapraszamy !

 

X Turniej Wiedzy Psychologicznej

05-10-2017 

„Charaktery” po raz dziesiąty zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Na zwycięzców czekają stypendia naukowe oraz cenne nagrody rzeczowe. Jest zatem o co walczyć!

 

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Turnieju rozpocznie się 27 października, a zakończy na początku kwietnia 2018 roku. Od uczestników będzie wymagana m.in. znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” oraz książki „Przeciw empatii” Paula Blooma. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę w marcu 2018 roku podczas eliminacji on-line. Sto osób
z najlepszymi wynikami przejdzie do finału 

 

Uczniowie zainteresowani udziałem w Turnieju proszeni są o zgłoszenie się do pedagoga: Edyty Dragulskiej

Szkolny konkurs języka angielskiego "English isEasy"

04-10-2017 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartej edycji szkolnego konkursu języka angielskiego "English isEasy".

 

Konkurs odbędzie się 20 października o godzinie 13:15 w auli szkolnej. Chęć wzięcia udziału w konkursie należy zgłosić do 13 października. Nagroda główna to roczny kurs języka angielskiego w Szkole Języków Obcych "Professional English School."

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele organizatorzy: Dorota Łagowska i Dagmara Kotowicz.

XX edycję Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "EUROELEKTRA"

04-10-2017 

 

W roku szkolnym 2017/2018 Stowarzyszenie Elektryków Polskich organizuje XX edycję Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "EUROELEKTRA".

Zawody rozgrywane są w trzech etapach w trzech grupach tematycznych:

  • Elektrycznej
  • Elektronicznej
  • Teleinformatycznej

Zawody I stopnia odbędą się 8 listopada 2017 roku (środa) o godz. 9:00 w auli szkolnej.

Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do mgr inż. Zdzisława Kłeczka lub innego nauczyciela przedmiotów zawodowych.

 

CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Rekrutacja do udziału w projekcie

03-10-2017 

logo wiedza edukacja rozwoj

 

Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie

ogłasza rekrutację do udziału w projekcie:

„Mobilność edukacyjna inwestycją w sukces zawodowy” obejmującym:

 

4-tygodniowe praktyki zawodowe w Walencji

Termin: 12.02 – 09.03.2018 r.

 

4-tygodniowe praktyki zawodowe w Berlinie

Termin: 19.02 – 16.03.2018 r.

 

zajęcia przygotowujące do wyjazdu w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych.

 

Uczestnikami projektu mogą być uczniowie klas trzecich i czwartych w zawodach: technik mechanik, technik mechatronik, którzy nie brali dotychczas udziału w projekcie. W zawodzie technik usług fryzjerskich, wyłącznie uczniowie klas trzecich.

 

Liczba uczestników: Walencja - 16 osób , Berlin – 10 osób

 

O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie decydują wyniki w nauce oraz zachowanie.

Formularze rekrutacyjne należy składać do 09.10.2017 r. w sekretariacie szkoły w godzinach: 10 - 13.

 

Pliki do pobrania:

 

1. Formularz rekrutacyjny

pobierz >>

 

2. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

pobierz >>

 

Dodatkowych informacji udziela: mgr inż. Andrzej Kulasa, mgr inż. Joanna Cichon

OTRZĘSINY 2017

02-10-2017 

W ostatni czwartek września wszystkie klasy pierwsze wraz z organizatorem klasą 2 at, starym zwyczajem przywitały się ze szkołą. W tym roku świętowaliśmy pod hasłem "Szalone lata 60-te, 70-te i 80-te".

 

Każda z klas miała za zadanie przebrać się i zaprezentować zespół z tamtych lat. Gościliśmy ABBĘ, KOMBI, CZERWONE GITARY, THE BEATLES, LOMBARD, ELVISA PRESLEY’A, QUEEN. Były zakupy na kartki w szkolnym sklepiku, skakanie w gumę, syfony, kaszanka i "Gwiezdne wojny". Nasi pierwszoklasiści mogli poznać gwiazdy z tamtych lat i potańczyć w rytm hitu grupy Village People YMCA. Zabawa była świetna. Zwyciężyła klasa 1 mst z wychowawczynią panią Agnieszką Buć. Serdecznie gratulujemy… !!!!

 

Samorząd Uczniowski

 


 

 

 

 

 

Więcej: OTRZĘSINY 2017

II miejsce szachistów z Mechanika

02-10-2017 

W zawodach szachowych, które odbyły się w ramach Licealiady wzięło udział 11 rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Nasi uczniowie zdobyli 11 punktów dużych i 17,5 punktów małych, co pozwoliło im zająć II miejsce w klasyfikacji końcowej.

Drużyna Zespołu Szkół Mechanicznych wystąpiła w składzie: Urszula Jakubowska 2mt,  Kamil Róg 1 mst, Krystian Piersiak 1 at, Bartłomiej Zwierzykowski 1 bt i Seweryn Krauz 2 lt.

Opiekunem dużyny była Pani Agnieszka Buć.

 

Serdecznie gratulujemy !!!

 


 

ZAPRASZAMY DO PRACOWNI FRYZJERSKIEJ

02-10-2017 

 

Uczniowie klasy 3ft zapraszają wszystkich, którzy chcą być modelami na darmowe wykonywanie zabiegów fryzjerskich tj. strzyżenie męskie, strzyżenie damskie (klasyczne i wellness), pielęgnacja włosów z użyciem nowoczesnych aparatów, modelowanie i formowanie fryzur damskich oraz rozjaśnianie i barwienie włosów.
Koszt zabiegu to tylko zwrot za zużyte materiały tj. ręcznik, szampon, maska itd. czyli kilka złotych.
Z uwagi na konieczność precyzyjnego wykonywania zadań pod kątem zbliżającego się  egzaminu zawodowego i małe doświadczenie czas zabiegu należy liczyć podwójnie. Zabiegi wykonywane są pod okiem nauczycieli (fryzjerów).

Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu z nauczycielem pracowni fryzjerskiej lub koleżanką / kolegą z kl.3 ft.

 

Podajemy godziny naszych zajęć:
Poniedziałek: 8.00 - 11.15 i 13.20 - 16.00                                              
Środa: 8.00 - 11.15    
Piątek: 13.20 - 16.00

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Współpraca w ramach projektu Erasmus+

01-10-2017 

 

1 września 2017 roku nasza szkoła rozpoczęła współpracę w ramach projektu Erasmus+ z pięcioma szkołami lotniczymi z takich krajów jak: Francja, Włochy, Hiszpania, Turcja.

Tematem projektu jest budowa i pilotaż dronów. Odbędą się cztery spotkania robocze w ramach których przewidziano wyjazdy dla 12 uczniów i 8 nauczycieli.
Finał projektu odbędzie się w roku 2019, gdzie na targach lotniczych i technicznych w Sewilli zostaną zaprezentowane wyniki współpracy szkół.
Wkrótce informacje o naborze na stronie szkoły. Zapraszamy!

"Praktyki zawodowe i wymiana doświadczeń w branży lotniczej i fryzjerskiej" w ramach programu Erasmus+

01-10-2017 

W dniach od 30 kwietnia do 6 maja 2017 r. siedmiu nauczycieli przedmiotów zawodowych naszej szkoły przebywało w Walencji, będącej jednym z największych miast Hiszpanii. Tygodniowa wizyta była etapem realizacji projektu "Praktyki zawodowe i wymiana doświadczeń w branży lotniczej i fryzjerskiej" w ramach programu Erasmus+. Uczestnicy zapoznali się z hiszpańskim systemem edukacji, wizytowali kilka szkół na terenie Walencji i okolic. Poznali również plany nauczania, warunki lokalowe, bazę dydaktyczną, a także mogli uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych. Odwiedzane szkoły i centra edukacyjne kształcą w zawodach mechanicznych, mechatronicznych, lotniczych i fryzjerskich. 

Pobyt zainspirował uczestników do wymiany wielu spostrzeżeń z hiszpańskimi nauczycielami i z pewnością zaowocuje wdrożeniem najciekawszych pomysłów i dobrych praktyk w naszej szkole.

 

ZBIÓRKA BIAŁYCH I CZERWONYCH ZNICZY NA CMENTARZ ŁYCZAKOWSKI WE LWOWIE

01-10-2017 

Do 20 października trwa w naszej szkole zbiórka zniczy, które na Wszystkich Świętych zapłoną na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie. Akcja "Światełko pamięci" jest wspólnym przedsięwzięciem konsulatu RP we Lwowie, Polskiego Radia Lwów oraz Telewizji Rzeszów. Na Ukrainie nie ma zwyczaju zapalania świec na grobach 1 listopada, dlatego na Łyczakowie, gdzie spoczywa kilkadziesiąt tysięcy zmarłych, jeszcze kilka lat temu tylko na nielicznych polskich grobach paliły się świece. Dzięki akcji Polacy ze Lwowa mogą zapalić znicze na wszystkich polskich grobach, także tych zapomnianych i bezimiennych.

 

Włącz się do akcji. Przynieś znicze w kolorach białym i czerwonym i zostaw je w oznaczonym miejscu na parterze lub w sali 33 u p. Kingi Lizak.

 

Lekcja patriotyzmu w Zamku Lubomirskich

01-10-2017 

W dniu 7 września klasa 3at wraz z wychowawczynią panią Agatą Pawlak wybrała się na zajęcia edukacyjne. Odwiedziliśmy Zamek Lubomirskich w Rzeszowie, gdzie w latach 1939-1944 znajdowało się więzienie niemieckie, a od 1944r komunistyczne. Pomiędzy 1944 a 1956 r. komuniści wykonali tam ponad 400 wyroków śmierci. Rolę więzienia zamek pełnił do 1981 r. Obecnie mieści się tam siedziba Sądu Okręgowego. Lekcję poprowadził pan Zenon Fajger pracownik rzeszowskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej, który oprowadzał nas po zamku i przybliżył nam historię tego obiektu. W jednym z pomieszczeń mogliśmy obejrzeć fotografie samego zamku oraz więzionych tam osób, jak również autentyczne drzwi z celi, na których widoczne są ślady pozostawione przez przetrzymywanych tam więźniów. Obejrzeliśmy również krótki film ukazujący rozmowę z człowiekiem, który przebywał w tutejszym więzieniu. Dowiedzieliśmy się jak okrutnie byli traktowani osadzeni. Druga część zajęć dotyczyła naszych symboli narodowych. Została nam przybliżona historia flagi, godła, oraz hymnu i ich znaczenia. Każdy z nas był zafascynowany każdą z opowieści.

Była to bardzo ciekawa lekcja historii, którą polecamy każdemu.

 

Przygotowali:

Rafał Fornal i Dominik Weber kl. 3at

 

 

Więcej: Lekcja patriotyzmu w Zamku Lubomirskich

Biegi młodzieżowe

29-09-2017 

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w biegu ulicznym w kategorii:

Szkoły Ponadgimnazjalne na dystansie 600m

 

Bieg odbędzie się 7 października o godz. 10:45 w Rzeszowie

na ul. Kopisto obok C.H. Millenium Hall.

 

Każdy uczestnik otrzyma koszulkę.

Pierwsza 6-tka otrzyma upominki i statuetki.

Udział w biegu jest bezpłatny.

 

Zapisy prowadzi pani Agnieszka Buć.

Więcej informacji u p. Agnieszki Buć i Piotra Pustelnego.

 

Projekt "Mobilność edukacyjna inwestycją w sukces zawodowy" - spotkanie z rodzicami

28-09-2017 

logo wiedza edukacja rozwoj

 

Zespół Szkół Mechanicznych rozpoczął realizację „Mobilność edukacyjna inwestycją w sukces zawodowy” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. W dniu 27 września 2017 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych. Koordynator współpracy międzynarodowej Andrzej Kulasa zapoznał zebrane osoby o założeniach i planach realizacji tego projektu. W okresie dwóch najbliższych lat na praktyki zagraniczne wyjedzie 56 uczennic i uczniów z branży mechanicznej, lotniczej i fryzjerskiej. Uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności zawodowe w Lizbonie, Walencji i Berlinie. Całkowita wartość projektu: 149 649,00 Euro. Uczniowie mają zapewnione między innymi zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, podróż oraz opiekę pedagogiczną. Przed wyjazdem będą uczestniczyć w kursach językowych. Projekt zakłada również wyjazdy nauczycieli przedmiotów zawodowych na pięciodniowe praktyki do Walencji.

 

3. Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney

28-09-2017 

Zachęcamy do wzięcia udziału w Biegu na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney, który odbędzie się w Rzeszowie 7.10.2017 r.

Naszą szkołę będą reprezentować nauczyciele p. Piotr Pustelny oraz p. Andrzej Kulasa.

 

Wszyscy, którzy są chętni wziąć udział mogą zapisać się do biegu na stronie: http://zapisy.sts-timing.pl/203

 

Szczegóły znajdują się w Regulaminie >> regulamin

Trasa biegu >> plan trasy

Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Rzeszów Biega >> organizator

 

Każdy uczestnik otrzyma:  koszulkę, numer startowy, czip, baton .

Na mecie każdy uczestnik biegu głównego otrzyma medal okolicznościowy.

 

Więcej informacji udzieli pan Piotr Pustelny.

 

 

Więcej: 3. Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney

AKCJA „KROMKA CHLEBA DLA SĄSIADA”

28-09-2017 

19 września 2017 roku wolontariusze z Mechanika wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem "Kromka chleba dla sąsiada". Akcja ta miała na celu zbiórkężywności dla osób potrzebujących i starszych, miała także na celu uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby i los ubogich. W akcję zaangażowali się: Anna Gientka kl. I mst, Patrycja Gacek i Andżelika Bobowska kl. II ft, Dawid Pleśniak kl. II bt, Magdalena Miazga i Marianna Uryć kl. IV ft.

 

Magdalena Miazga kl. IV ft

 

Uwaga, konkurs historyczny!

28-09-2017 

Tadeusz Kościuszko jest jedną z najpopularniejszych postaci w naszej historii. Odbył daleką drogę z prowincjonalnej Rzeczypospolitej na szerokie europejskie i światowe szlaki. Brał udział w wojnie o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Stanął na czele insurekcji kościuszkowskiej. Z jego nazwiskiem łączymy wiktorię pod Racławicami. Uzyskał tytuł honorowego obywatela Francji i Szwajcarii, został bohaterem narodowym Polski i Ameryki.

To postać bardzo współczesna. Żywa i interesująca osobowość, przykład człowieka aktywnego i wszechstronnego o rozległych zainteresowaniach i szerokich horyzontach. Dzięki wielkiej pracowitości i ambicji zdobył ogromną wiedzę, którą wykorzystał jako inżynier i budowniczy fortyfikacji obronnych. Jako zasłużony patriota reprezentował w świecie Polskę nowoczesną i oświeconą. Takiego otwartego patriotyzmu potrzebujemy dzisiaj wszyscy.

 

15 października obchodzimy dwusetną rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki. W związku z tym biblioteka szkolna ogłasza konkurs wiedzy historycznej o Tadeuszu Kościuszce, który będzie dotyczył najistotniejszych faktów z życia i działalności naczelnika powstania kościuszkowskiego. Konkurs odbędzie się w poniedziałek16 października 2017 r. na auli szkolnej w godzinach 9.40 – 10.25. Zapisy u nauczycieli historii. Szczegółowych informacji udzielają bibliotekarze.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów!

 

Zbiórka krwi w naszej szkole - dołącz do nas

24-09-2017 

 

Informuje się, że najbliższa zbiórka krwi w naszej szkole

odbędzie się 6 grudnia 2017 r.

 

Osoby chcące oddać krew muszą wiedzieć, że krew może być pobierana nie częściej niż 6 razy w roku od mężczyzn i nie częściej niż 4 razy w roku od kobiet, przy czym przerwa pomiędzy kolejnymi donacjami nie może być krótsza niż 2 miesiące.  

Dlatego należy tak zaplanować oddawanie krwi żeby być dysponowanym na naszą szkolną zbiórkę ;)

 

Więcej informacji u organizatorów: pani J. Cichoń i pana P. Pustelny

 

 

"Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie,

to jest gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To dar życia"

 

św. Jan Paweł II

PODZIĘKOWANIE

19-09-2017 

 

W imieniu Pana prezesa Pratt& Whitney Rzeszów Marka Dareckiego oraz swoim, dziękuję wszystkim uczniom Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, którzy pracowali jako wolontariusze w czasie trwania II Festiwalu Nauki, największej imprezie popularnonaukowej w regionie, adresowanej do wszystkich mieszkańców Podkarpacia i nie tylko.

 

W ciągu trzech dni trwania Festiwalu 50 uczniów z naszej szkoły pracowało w informacji,przy obsłudze stanowisk, zajmowało się logistyką. Jak powiedział Pan Prezes Marek Darecki podczas Ogólnopolskiej Konferencji "Kształcenie zawodowe w kontekście Industry 4.0" - bez Was, tego Festiwalu nie udałoby się przeprowadzić tak sprawnie i dobrze.

Dziękuję za Wasze zaangażowanie, zdyscyplinowanie, sumienność, dojrzałość i profesjonalizm.

 

Mariusz Kapica

WOLONTARIAT ZAPRASZA

18-09-2017 

Myślisz o wolontariacie?

Lubisz pomagać innym?

Masz głowę pełną pomysłów i chcesz się nimi podzielić?

 

Dołącz do naszego szkolnego wolontariatu, który podąża za słowami: „Tam gdzie jest człowiek potrzebujący musi znaleźć się człowiek, który otoczy potrzebującego wsparciem”.

 

Chętni mogą zgłaszać się do p. Kingi Lizak sala 33 i p. Iwony Adamiec- Zielińskiej- gabinet pedagoga.

 

ZAPRASZAMY

 


AKCJA "ZBIERAMY NAKRĘTKI”

18-09-2017 

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy akcję „Zbieramy nakrętki”. W czerwcu oddaliśmy kilkanaście 120 litrowych worków nakrętek na rehabilitację Amelki Michalskiej.

W akcję włączyli się także nasi absolwenci.

 

Nakręć się na pomaganie. Przyłącz się to tej akcji także i Ty!!!

O co chodzi?

O zbieranie różnego typu plastikowych nakrętek, zakrętek, korków, wieczek i pokrywek. Nie wyrzucaj nakrętek, przyłącz się do akcji i zbieraj razem z nami!

Akcja będzie trwała przez cały rok szkolny.

 

Nakrętki można w każdej chwili dostarczyć do p. Kingi Lizak sala nr 33, p. Elżbiety Pitery sala nr 11 oraz do p. Iwony Adamiec- Zielińskiej do gabinetu pedagoga.

 

Szkolny Wolontariat

 


Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!